PhDr. Andrej Drbohlav, DBA

Zaměření:

    • Behaviorální a etopedické výchovné poradenství rodičům dětí s ADHD, problémovým vývojem chování a osobnosti a v oblasti poruch chování, syndromu opozičního vzdoru a intermitentní explozivní poruchy

    • Dětská psychoterapie

    • Poradenství v oblasti poruch osobnosti

    • Poradenství v oblasti poruch chování 


V případě zájmu prosím postupujte následovně:

1.Napište email (info@ibstera.cz)– popište vaši situaci

V případě zájmu o psychologické poradenství a terapii prosím zašlete email, ve kterém mi krátce popište, jakou problematiku aktuálně řešíte, s čím byste potřebovali pomoci, zda se to týká Vás nebo Vašeho dítěte.. Před prvním setkání se domluvíme, zda Vám s danou problematikou mohu pomoci či bude spíše vhodné navštívit jiného odborníka (např. klinického psychologa, psychiatra, psychologa v pedagogicko-psychologické poradně atd.)

2.Vyčkejte na odpověď – po Vašem úvodním e-mailu Vás kontaktuji hned, jak to bude možné a dohodneme se na dalším postupu.

3. Domluvíme termín prvního setkání– pokud se společně domluvíme na spolupráci, domluvíme společné setkání (v případě terapie dětí je první společné setkání na 2 hodiny)

První konzultace

Při první konzultaci při zájmu o terapii dítěte je vhodné, aby se dostavili oba rodiče (pokud je to možné), abychom se společně pobavili o aktuálních obtížích dítěte. První konzultace obvykle trvá 2 hodiny – potřebuji vždy nasbírat maximum informací od rodičů, a zároveň se setkat i s dítětem.